Voor het donker thuis

Riley Sager
gepubliceerd maart 2021
Voor het donker thuis

Voor het donker thuis is de nieuwste thriller van Riley Sager, bekend van De laatste meisjes en Mijn laatste leugen. Voor de fans van Netflix' The Haunting of Hill House. Spannend van begin tot eind.

Hoe was het om in dat huis te wonen? Maggie Holt is die vraag wel gewend. Vijfentwintig jaar geleden verhuisde ze met haar ouders, Ewan en Jess, naar Baneberry Hall, een negentiende-eeuws landhuis in Vermont. Drie weken later waren ze er halsoverkop uit vertrokken; een traumatische gebeurtenis waarover Ewan later een bestseller zou schrijven.

Tegenwoordig knapt Maggie oude woningen op en ze kan zich de gebeurtenissen van toen nauwelijks herinneren. Ze gelooft ook eigenlijk geen woord van wat er in haar vaders boek staat. Wanneer ze na zijn dood Baneberry Hall erft, gaat ze terug naar de plek waar het allemaal begon. Ze is van plan om het pand een facelift te geven en te verkopen. Haar terugkeer wordt met argusogen bekeken door de inwoners, want het kleine stadje is er niet goed vanaf gekomen in haar vaders boek. Zodra Maggie over de drempel van Baneberry Hall stapt begint ze zich af te vragen of er toch geen waarheid in het boek schuilt.

Van Riley Sagers boeken zijn inmiddels ruim 40.000 exemplaren verkocht in Nederland en België. Voor het donker thuis is de perfecte read voor de fans van Netflix' The Haunting of Hill House. Voor het donker thuis is een erg spannende thriller die wel veel mensen zal kunnen aanspreken. Een echte aanrader voor fans van het thriller of horror genre.

Deze thriller staat in

Met 'Voor het donker thuis' nog niet gevonden wat je zocht?

Er zijn nog veel meer erg goede thrillers en spannende boeken te ontdekken op de site.

Zo hebben we uitgebreide top 10 lijsten met de beste spannende boeken van 2019 en die van 2020 en 2021, de beste jeugdthrillers en de beste thrillers ooit. Als je deze lijsten eens doorkijkt vind je zeker nog een goede thriller om te lezen. Misschien wel je nieuwe favoriete spannende boek.

Veel leesplezier.